• DO DESİGN

Hakkımızda

Do Design olarak;

Farklı bakış açımız sayesinde, kaliteli hizmet vererek zevklerin ve renklerin tartışılmadığı sektördeki yerimizi ve imajımızı, yaptığımız projeler ile her gün güçlendirmekteyiz.

Değişime ve öğrenmeye açık bir şekilde yeni bir başlangıç yapan firmamız ile projelere imza atmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefi ile ilerleyerek büyümeye devam ediyoruz.

Çözüm ortağı olduğumuz Franchaise firmaları ve uygulama firmaları başta olmak üzere İzmir ve Türkiye'nin her noktasına proje uygulama ve konsept danışmanlığı noktasında vermiş olduğumuz projelere ek olarak Cafe, Restaurant, Özel Konut Tasarımları, Ofis Tasarımları gibi benzeri alanlarda projelendirme, proje takibi ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

″ İstediğiniz yaşam tarzını oluşturun. ″

DO DSGN

Ekibimiz

...

Doruk OKUR


İç Mimar

2012 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi 'nden mezun olduktan sonra Adana ve İzmir 'de İç Mimarlık ve Tasarım firmalarında aktif olarak ofis ve saha çalışmalarında rol aldıktan sonra DO DESİGN firmasında kurucu olarak yer aldı.

MAİL : doruk.okur@dodsgn.com

...

Orkun YILMAZ


İç Mimar

2012 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi 'nden mezun olduktan sonra Ankara, Adana ve İzmir 'de İç Mimarlık ve Tasarım firmalarında aktif olarak ofis ve saha çalışmalarında rol aldıktan sonra DO DESİGN firmasında kurucu olarak yer aldı.

MAİL : orkun.yilmaz@dodsgn.com